قوانین و مقررات

تمامی کاربران و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط آرمان وب می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین سرویس مشترک قطع شده و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

سرویس های میزبانی
نصب و راه اندازی سرویس های ایمیل انبوه نرم افزار های هک و حملات ddos بر روی وب سایت غیر مجاز بوده و سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و در صورت بروز مشکل و ضرر و زیان به آرمان وب کاربر موظف به پرداخت آن می باشد.
مدیریت کامل وب سایت و هاست بر عهده کاربر بوده و آرمان وب هیچ گونه مسئولیتی در مورد مدیریت سایت نخواهد داشت.
در زمان سررسید سرویس ها از دو ماه قبل در چند مرحله از طریق ایمیل داده خواهد شد و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید یک ماه قبل از زمان سرسید هزینه تمدید سرویس دامنه و هاست را واریز نمایند.
سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید فاکتور غیرفعال شده و ۷۲ ساعت بعد در صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد و امکان بازگردانی اطلاعات سایت اعم از صفحات و ایمیل ها وجود نخواهد داشت.
تهیه بک آپ سایت به عهده کاربر خواهد بود.
در صورت هر گونه گزارش در مورد اتک ، دی داس و حملات به سرور های داخلی و خارجی و ایجاد مشکلات در شبکه سرویس مورد نظر بدون هیچ اطلاع قبلی از دسترس خارج خواهد شد و حتی امکان تهیه بک آپ و بازگرداندن اطلاعات وجود نخواهد داشت و مسئولیت کامل مشکل بوجود آمده به عهده کاربر خاطی خواهد بود و خسارت بوجود آمده از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.
کاربر حق استفاده از سرویس های میزبانی به عنوان هاست دانلود و یا آپلود را ندارد.
نصب و راه اندازی سایت های غیر اخلاقی و یا سایت های گمراه کننده و یا سایت های fake page ممنوع می باشد و با کاربر برخورد قانونی خواهد شد.
ایجاد سایت های گفتگوی آنلاین و یا چت روم و شبکه های اجتماعی بر روی سرور های میزبانی ممنوع میباشد.
هر گونه مطالب که با قوانین کشور ایران و قوانین بین المللی و کشور سرویس دهنده مغایرت داشته باشد ممنوع می باشد.
سرویس های میزبانی دارای بک آپ روزانه میباشد. این فایل بک آپ به صورت روزانه جایگزین فایل بک آپ روز قبل خواهد شد.
 
سرویس ثبت دامنه
برای ثبت دامنه های بین المللی اطلاعات ثبت نامی باید به صورت لاتین باشد در غیر این صورت عملیات ثبت به صورت خودکار انجام نخواهد شد.
هر گونه تغییر dns به عهده شخص ثبت کننده دامنه می باشد.
سفارش و پرداخت هزینه دامنه به معنای ثبت قطعی دامنه ها نمیباشد.
کاربر موظف میباشد بعد از ثبت سفارش و پرداخت سفارش از فعال شدن دامنه خود در سایت نیک و یا پنل اختصاصی دامنه های بین المللی مطمئن شود.


قوانین ثبت دامنه آی آر
تمام اطلاعات موجود در شناسه کاربری صحیح و به روز است.
ثبت دامنه با سوء نیت نبوده و تا آنجا که ثبت کننده اطلاع دارد، اشخاص ثالث حقی بر این نام ندارند.
چنانچه هر یک از اطلاعات تکمیل شده در شناسه کاربری نادرست یا غیر دقیق بوده یا به روزرسانی نشود، طبق بند ۶-۴ موافقتنامه ثبت دامنه، امتیاز دامنه لغو می‌گردد.
چنانچه شخص ثالث مدعی وجود حق بر دامنه ثبت شده توسط متقاضی باشد حق مراجعه به مرجع حل اختلاف و اقامه دعوا طبق توافقنامه حل اختلاف را دارد.
چنانچه مشخص شود نام دامنه ثبت شده، در زمان ثبت، نام شهر یا شهرستانی واقع در ایران بوده است، مرکز ثبت دامنه در هرزمان حق دارد راسا نسبت به انتقال دامنه ثبت شده به نام شهرداری یا فرمانداری آن شهر یا شهرستان اقدام نماید.
در صورتیکه دارنده امتیاز دامنه، دامنه خود را از طریق نمایندگان فروش به ثبت رسانده یا رابط نماینده فروش تعیین نماید، به نماینده فروش وکالت می دهد نسبت به تغییر رابط های فنی و مالی، تغییر کارگزار نام دامنه، و انتقال یا حذف نام دامنه حسب درخواست صاحب امتیاز دامنه یا نماینده قانونی وی اقدام نماید. درخواست انتقال یا حذف نام دامنه، پس از استعلام ایرنیک از دارنده امتیاز و تأیید وی انجام می‌گیرد.

تضمین برگشت وجه
بازگرداندن مبلغ واریز شده برای سرویس های آرمان وب در صورتی که مشکل از طرف آرمان وب به وجود آمده باشد و با دلیل قانع کننده و در صورتی که از هنگام تحویل سرویس بیش از ۴۸ ساعت نگذشته باشد قابل انجام می باشد.
مبلغ مورد نظر بین ۴ الی ۷ روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.
مبلغ ثبت دامنه قابل برگشت نیست و پانل مدیریت دامنه در اختیار کاربر قرار میگیرد.
توجه داشته باشید مبالغ برگشتی با کسر کسورات بانکی پرداخت خواهد شد.


پشتیبانی
پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی آنلاین مقدور است.
پشتیبانی به منزله مدیریت سرویس های کاربر نخواهد بود و فقط عدم در دسترس بودن سرویس ها و یا موارد مشابه به عهده آرمان وب خواهد بود.


تغییر شرایط استفاده از سرویس
شرایط استفاده از سرویس های آرمان وب ممکن است در هر تاریخی تغییر پیدا کند که در این صورت نسخه جدید شرایط استفاده به تمامی مشترکین ایمیل خواهد شد.

 

مسئولیت خریدار
خریدار موظف است که کلیه قوانین شرکت و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، آرمان وب حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر آرمان وب می باشد.
همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات و هزینه های مادی و معنوی کلی و جزئی وارد بر آرمان وب در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

 

پذیرش قوانین
با پرداخت مبلغ فاکتور و یا خرید در سایت آرمان وب، خریدار قوانین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار نیست.

 

رفع مسئولیت
آرمان وب هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات میزبانی شده توسط مشترکین را ندارد لذا در صورت نیاز مشترک می بایستی پیرامون استفاده خود از سرویس های آرمان وب پاسخگو باشد.