طراحی سایت پزشکان و پزشکی

طراحی سایت پزشکان و پزشکیوب سایت های فعال در زمینه پزشکی به دو دسته کلی تقسیم میشوند.

اول پزشکان متخصص و مورد بعدی شرکت های ارائه کننده خدمات و تجهیزات پزشکی.

امروزه بسیاری از افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیماری های گوناگون از طریق اینترنت و موتورهای جستجوگر مانند گوگل اقدام میکنند. بدیهی است که پزشکان نیز با ایجاد یک وب سایت مناسب علاوه بر امکان معرفی تجارب کاری خود در کنار ارائه مطالب مفید در رشته پزشکی مورد نظر میتوانند توجه بیشتری را از جانب موتورهای جستجو به سایت سایت خود داشته باشند و با بالا رفتن رتبه سایت در گوگل قطعا کاربران بیشتری به سمت سایت فوق هدایت شده و با پزشک مربوطه و خدمات و تجارب ایشان آشنا میشوند.

همچنین با امکان ایجاد فرم مشاوره بر روی وب سایت این امکان برای پزشکان وجود دارد تا به صورت آنلاین با مراجعین در تماس باشند و پرسش سئوالات را نیز بر روی وب سایت درج نمایند تا مورد استفاده افراد دیگر نیز قرار گیرد.

در صورتی که شرکت شما ارائه کننده تجهیزات پزشکی باشد شما به راحتی میتوانید محصولات خود را به صورت طبقه بندی شده بر روی وب سایت همراه با تصاویر و توضیحات نمایش دهید و در عین حال در صورت تمایل با استفاده از بخش فروش آنلاین نسبت به فروش محصولات با امکان پراخت از طریق درگاه بانکی نیز اقدام نمایید.

مسلما اگر محصولاتی برای ارائه داشته باشید این محصولات دارای کاتالوگ توضیحات فنی محصول نیز هستند. این امکان برای شما وجود دارد تا کاتالوگ محصولات خود را در وب سایت در دسترس مراجعین قرار دهید و با این روش نیازی به صرف هزینه برای چاپ و ارسال کاتالوگ برای مشتریان خود نخواهید داشت.

 

 

برچسب ها: طراحی سایت پزشکی