طراحی سایت پزشکان و پزشکی

طراحی سایت پزشکان و پزشکیوب سایت های فعال در زمینه پزشکی به دو دسته کلی تقسیم میشوند.

اول پزشکان متخصص و مورد بعدی شرکت های ارائه کننده خدمات و تجهیزات پزشکی.

امروزه بسیاری از افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیماری های گوناگون از طریق اینترنت و موتورهای جستجوگر مانند گوگل اقدام میکنند. بدیهی است که پزشکان نیز با ایجاد یک وب سایت مناسب علاوه بر امکان معرفی تجارب کاری خود در کنار ارائه مطالب مفید در رشته پزشکی مورد نظر میتوانند توجه بیشتری را از جانب موتورهای جستجو به سایت سایت خود داشته باشند و با بالا رفتن رتبه سایت در گوگل قطعا کاربران بیشتری به سمت سایت فوق هدایت شده و با پزشک مربوطه و خدمات و تجارب ایشان آشنا میشوند.

همچنین با امکان ایجاد فرم مشاوره بر روی وب سایت این امکان برای پزشکان وجود دارد تا به صورت آنلاین با مراجعین در تماس باشند و پرسش سئوالات را نیز بر روی وب سایت درج نمایند تا مورد استفاده افراد دیگر نیز قرار گیرد.

در صورتی که شرکت شما ارائه کننده تجهیزات پزشکی باشد شما به راحتی میتوانید محصولات خود را به صورت طبقه بندی شده بر روی وب سایت همراه با تصاویر و توضیحات نمایش دهید و در عین حال در صورت تمایل با استفاده از بخش فروش آنلاین نسبت به فروش محصولات با امکان پراخت از طریق درگاه بانکی نیز اقدام نمایید.

مسلما اگر محصولاتی برای ارائه داشته باشید این محصولات دارای کاتالوگ توضیحات فنی محصول نیز هستند. این امکان برای شما وجود دارد تا کاتالوگ محصولات خود را در وب سایت در دسترس مراجعین قرار دهید و با این روش نیازی به صرف هزینه برای چاپ و ارسال کاتالوگ برای مشتریان خود نخواهید داشت.

طراحی سایت پزشکی

بسیاری از جراحان ، کلینیک ها و ارائه دهندگان خدمات پزشکی دارای وب سایت هایی هستند که دارای لینک ها و اطلاعاتی درباره پزشک و سابقه و تخصص اوست. اما هنوز هم پزشکان زیادی هستند که وب سایت ندارند.

وب سایت شخصی پزشکان فرصتی مناسب است تا اطمینان حاصل کنید که بر اساس شایستگی و تخصص فردی خود در نتایج جستجو گوگل نمایش داده میشوید.

در واقع در دنیای امروز طراحی وب سایت پزشکی برای پزشکان در مورد دریافت اطلاعات ضروری در مورد تخصص پزشک امری ضروری است. بسیاری از بیماران با استفاده از موتورهای جستجوگر مانند گوگل متخصص و پزشک مورد نیاز خود را در شهر و یا منطقه سکونت خود جستجو و به مطب آنها مراجعه میکنند. طراحی یک سایت مناسب به شما کمک میکند تا از سایر همکاران خود متفاوت باشید.

طراحی یک وب سایت پزشکی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

طراحی وب سایت پزشکی برای پزشکان بسیار شبیه طراحی هر وب سایت دیگری است. تمرکز باید بر روی دریافت سریع و مفید اطلاعات برای بازدیدکننده باشد.

اکثر افرادی که از سایت های پزشکی بازدید میکنند میخواهند اطلاعات خاصی را سریع پیدا کنند. رسیدن به این هدف نیازمند ناوبری واضح ، نوارهای کناری و طراحی تمیز با استفاده از رنگ بندی مناسب را ضروری میکند. شما میخواهید هر بازدیدکننده سایت به راحتی آنچه را که به دنبال آن است پیدا کند. 

طراحی واکنشگر - ریسپانسیو سایت : امروزه بیشتر مردم از کامپیوتر و لپ تاپ برای وبگردی استفاده نمیکنند و موبایل جای این ابزار را گرفته . بنابراین سایت پزشکی شما باید به صورت ریسپانسیو طراحی شود. صفحات سایت شما باید با هر اندازه صفحه سازگار باشد و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای کاربران موبایل آسان باشد.

بروزرسانی آسان :  برخی از پزشکان ممکن است بخواهند اضافه کردن اطلاعات و صفحات جدید را به تیم طراحی واگذار کنند اما معمولا خود شما میخواهید امکان ویرایش ، تغییرات ، اضافه کردن صفحات جدید را داشته باشید. با استفاده از بسته های ما به راحتی میتوانید اطلاعات سایت خود را مدیریت کنید.

 ما تخصص گسترده ای در طراحی وب سایت های پزشکی داریم و به شما اطمینان میدهیم که میتوانید یک وب سایت کاملا منحصر به فرد هدفمند و منطبق با انتظارات بیماران خود داشته باشید

 

برچسب ها: طراحی سایت پزشکی