بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل

بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل

اهمیت بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر اینترنتی مانند گوگل


مقدمه ای بر SEO و یا بهینه سازی وب سایت


SEO یعنی بهینه سازی وب سایت جهت معرفی بهتر به موتورهای جستجوگر و در نتیجه سودمندی وب سایت شما برای بازدیدکنندگان بیشتر و در نتیجه افزایش مشتریان و بهبود کسب و کار شما از طریق اینترنت.


فرض کنید شما صاحب یک وب سایت در زمینه خدمات "تور اسکی" هستید. حال اگر کاربری کلمه کلیدی "تور اسکی" را در موتورهای جستجوگر مانند گوگل جستجو کند ، به شرطی که سایت شما برای موتورهای جستجوگر بهینه شده باشد ، وب سایت شما در صفحه اول نتیجه جستجو نمایش داده میشود و شخص کاربر با کلیک بر روی لینک سایت شما ، به سایت شما منتقل میشود و در صورتی که اطلاعات و توضیحات مناسبی در اختیار بازدیدکننده قرار گیرد ، شخص بازدیدکننده به استفاده از خدمات وب سایت ترغیب خواهد شد.


در واقع با بهینه سازی سایت خود شما یک رسانه تبلیغاتی با وسعتی جهانی و با قابلیت ارائه دائمی ۲۴ ساعته در اختیار دارید.
فراموش نکنید که بهترین حالت برای بهینه سازی وب سایت ، قرارگیری سایت شما در صفحات اولیه نتیجه جستجو در موتورهای جستجوگر مانند گوگل است.


به مثال های زیر توجه فرمایید
توجه داشته باشید که خود شما نیز میتوانید موارد کلمات کلیدی موجود در مثال ها را شخصا در سایت گوگل امتحان نمایید

انتخاب کلمات کلیدی از جانب مالک وب سایت صورت گرفته است

مثال شماره یک : جستجوی عبارت "طراحی سایت ارزان" در موتور جستجوگر گوگل و نمایش سایت آرمان وب در صفحه اول نتایج گوگل در بین صدها وب سایت مشابه

مثال شماره دو : جستجوی عبارت "نماینده سانترنو" در موتور جستجوگر گوگل و نمایش سایت sgt-group.com در صفحه اول نتایج گوگل در بین صدها وب سایت مشابه 

مثال شماره سه : جستجوی عبارت "خدمات پرینتر سه بعدی" در موتور جستجوگر گوگل و نمایش سایت nikan3dprint.com در صفحه اول نتایج گوگل در بین صدها وب سایت مشابه

  

مثال شماره چهار : جستجوی عبارت "تسمه نـوار نقاله" در موتور جستجوگر گوگل و نمایش سایت tasmehps.com در صفحه اول نتایج گوگل در بین صدها وب سایت مشابه

رتبه تسمه نـوار نقاله در گوگل

 


بهینه سازی رتبه وب سایت در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر


این روزها اینترنت به یکی از ابزارهای معرفی خدمات ، محصولات و توانایی های شرکت ها و اشخاص گوناگون تبدیل شده است.
میلیون ها وب سایت در هر زمینه در اینترنت وجود دارند اما شاید تعداد محدودی از آنها واقعا موفق عمل میکنند. علت چیست؟
یکی از روش های یافتن اطلاعات در اینترنت روش جستجو از طریق سایت های جستجوگر اینترنتی است و در این میان گوگل یکی از موفق ترین موتورهای جستجوگر اینترنتی است. این که سایت شما در موتور جستجوگر گوگل دارای رتبه بالا باشد بسیار اهمیت دارد چون شما از این طریق میتوانید خدمات و محصولات خود را به صورت 24 ساعته از طریق اینترنت به علاقمندان و خریدارانی که در اینترنت به دنبال محصولات و خدمات مشابه شما هستند معرفی نمایید.


اما سایت شما در حالت عادی چنین قابلیتی را ندارد و اصطلاحا باید برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شود. در یک کلام بهینه سازی سایت برای جستجو یعنی این که صفحات و سایت شما به صورتی ویرایش و ذخیره شوند تا برای موتورهای جستجوگر اهمیت بیشتری پیدا کنند و رتبه سایت شما در مورد کلمات کلیدی انتخابی بالا برود.


با توجه به مسائل بالا امروزه رتبه بندی مناسب سایت در موتورهای جستجوگر و به ویژه گوگل امروزه به یک نیاز برای هر وب سایت موفقی تبدیل شده است. یکی از خدمات آرمان وب بالا بردن رتبه سایت شما در گوگل میباشد. شما میتوانید بالا بردن رتبه سایت خود را به ما محول نمایید تا بازدیدکنندگان سایت شما و به همان میزان مشتریان شما را افزایش دهیم.
برچسب ها: سئو گوگل