معرفی سایت های برتر دانلود رایگان والپیپر کامپیوتر

آیا دوست دارید تصاویر Wallpaper زیبا و رایگان برای ویندوز دانلود کنید؟ به دنبال وب سایت خوب برای دانلود والپیپر هستید؟ در ادامه بهترین سایت های دانلود رایگان Wallpaper را به شما معرفی خواهیم کرد.

وب سایت Desktoppr

وب سایت desktoppr.co

وب سایت Desktoppr یکی از سایت های خوب دانلود والپیپر رایگان است. در این سایت با استفاده از DropBox این امکان برای شما وجود دارد تا فایل های Wallpaper مورد علاقه خود را به سرعت با دیگران به اشتراک بگذارید. در این وب سایت تصاویر با کیفیت بسیار بالا با منوی دسترسی و طبقه بندی به شکل کشویی در دسترس است و شما میتوانید با استفاده از فیلتر موجود تصاویر دلخواه خود را با توجه به سایز مانیتور خود به سرعت پیدا کنید. همچنین امکان ایجاد حساب کاربری برای ذخیره و ایجاد مجموعه های مورد علاقه در این وب سایت وجود دارد.

 

وب سایت Social Wallpapering

وب سایت DeviantArt Wallpaper

وب سایت هایی با شمایل شبکه های اجتماعی در زمینه تصاویر وال پیپیر چند سال قبل با رویکردی مانند سایت Digg فعالیت خود را در این زمینه شروع کردند و به لطف استقبال کاربران به کار خود ادامه دادند. در این وب سایت کاربران تصاویر مناسب برای وال پیپر را به صورت مرتب پست میکنند و بنابراین هر روز میتوانید به تصاویر جدید زیادی دسترسی داشته باشید.

امکان مشاهده بر اساس طبقه بندی ، آپلود تصویر به سایت و ذخیره آیتم های مورد علاقه در حساب کاربری از امکانات این وب سایت به شمار میرود.

 

DeviantArt Wallpaper

سایت DeviantArt Wallpaper

این وب سایت در واقع از تعداد زیادی کاربر و هنرمند تشکیل شده و در عین حال شامل مجموعه عظیمی از تصاویر پس زمینه است. عکس ها ، تصاویر دیجیتال انتزاعی و حتی تصاویر فانتزی و یا تصاویر مربوط به فیلم ، بازی های ویدیویی در این وب سایت در دسترس شماست. با استفاده از دسته بندی موجود در سایت و یا جستجوی عبارت مورد نظر امکان جستجوی سریع در تصاویر موجود برای کاربران مهیاست و امکان تفکیک سایز مانیتور نیز در سایت وجود دارد. حتی امکان استفاده برخی از تصاویر موجود در سایت برای موبایل نیز وجود دارد.

 

سایت Desktop Nexus

وب سایت Desktop Nexus

 

 یکی از قدیمی ترین وب سایت های Wallpaper با بیش از یک میلیون کاربر. این وب سایت از نظر تعداد تصاویر موجود نیز با بیش از یک میلیون تصویر یکی از بزرگترین وب سایت های فعال در زمینه والپیپر به شمار میرود.

 در این وب سایت تمامی تصاویر با توجه به آراء اعضا سایت رتبه بندی و نمایش داده میشوند.

 

سایت Wallhaven

سایت Wallhaven

این وب سایت در واقع سایت بهینه شده Wallbase است که قبلا یکی از سایت های مطرح در زمینه والپیپر بود. سایت همچنان در مرحله آلفا قرار دارد اما در این مرحله نیز دارای بانک اطلاعاتی غنی و پر تنوعی است.

 

سایت InterfaceLift

وب سایت InterfaceLift

یکی از وب سایت های بسیار قدیمی در زمینه والپیپر اما همچنان محبوب. تصاویر موجود مخصوصا در زمینه طبیعت بسیار زیبا هستند.  

وب سایت به صورت خودکار سایز رزولیشن مانیتور شما را شناسایی میکند و تصاویر مناسب با توجه به سایز مانیتور شما را نمایش میدهد. یکی از موارد جالب در این وب سایت امکان دریافت اطلاعات در مورد مدل دوربین عکاس تصویر است.

 

 

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟