امکانات جدید جستجو تصاویر گوگل

گوگل از چند سال قبل امکان جستجو تصاویر را نیز در موتورجستجو خود فعال کرد اما این موتور چندان امکانات زیادی را به کاربر ارائه نمیکند و تنها به نمایش سایز تصویر و یا اطلاعات کوچک دیگر محدود میشود.

اما به تازگی گوگل اعلام کرده که امکانات بیشتری را ظرف چند روز آینده به بخش جستجو تصاویر در سایت خود اضافه خواهد کرد. سیستم جدید جستجو تصاویر گوگل

قرار است در سیستم جدید علاوه بر نمایش سایز تصاویر نوع تصویر و تگ های مرتبط با تصویر نیز نمایش داده شود و امکان نمایش ویدیو مرتبط با تصویر نیز در صورت نیاز کاربر در دسترس خواهد بود.

در واقع این سیستم جدید برای پیدا کردن توضیحات محصول به صورت ویدیویی در کنار جستجوی تصویری کمک میکند. فرض کنید تصویر یک محصول در حال نمایش است. در صورت کلیک بر روی لینک نمایش ویدیو در عین حال امکان مشاهده توضیحات ویدیویی محصول در یوتیوب نیز برای شما مهیاست و با این روش در زمان جستجو صرفه جویی بیشتری میشود. 

همچنین در کنار تصویری که در فروشگاه های آنلاین در مورد محصول فوق وجود دارند نیز یک لینک با عنوان Product درج میشود که با کلیک بر روی لینک فوق شما به صفحه فروشنده محصول هدایت میشوید.

با ارائه امکانات بالا جستجو تصاویر در گوگل وارد مرحله جدید میشود و امکان دسترسی به محصولات و همچنین مشاهده ویدیوهای مرتبط با محصول به سادگی در یک صفحه جستجو مهیا میشود.

 

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟