ریست کلمه عبور مدیریت جوملا

در صورت فراموشی کلمه عبور بخش مدیریت جوملا بایستی از طریق کنترل پانل هاست نسبت به تغییر و ریست کلمه عبور اقدام کنید.

فراموشی کلمه عبور جوملادر ابتدا بایستی وارد بخش کنترل پانل هاست وب سایت خود شوید. در صورتی که اطلاعات دسترسی به این بخش را در اختیار ندارید با بخش پشتیبانی وب سایت خود تماس بگیرید.

پس از ورود به کنترل پانل هاست بر روی عبارت PHP MY ADMIN کلیک کنید و سپس در سمت چپ صفحه بر روی بانک اطلاعاتی وب سایت خود کلیک کنید. معمولا تنها یک بانک اطلاعاتی در وب سایت برای جوملا وجود دارد اما در صورت چند زبانه بودن سایت و یا نصب کامپوننت و یا مواردی که نیاز به بانک اطلاعاتی مجزا داشته باشند تعداد بانک اطلاعاتی در وب سایت شما بیشتر خواهد بود.

در صورتی که از نام بانک اطلاعاتی وب سایت خود اطمینان ندارید با طراح وب سایت خود تماس بگیرید.

پس از کلیک بر روی نام بانک اطلاعاتی مورد نظر تمامی فیلدهای موجود در بانک نمایش داده میشوند. در ابتدای نام تمامی بانک ها یک عبارت یکسان وجود دارد و پس از علامت آندرلاین _ نام فیلد نمایش داده میشود. در بین فیلدهای موجود بر روی users کلیک کنید.

در این فیلد اطلاعات افراد ثبت نام شده در سایت خود را مشاهده خواهید کرد. در ستون username با توجه به نام کاربری خود در وب سایت فیلد مورد نظر کاربری خود را پیدا کنید و سپس بر روی عبارت edit در سمت چپ کلیک کنید.

در صفحه بعدی در بخش password عبارت قبلی را کاملا پاک کنید و عبارت زیر را به صورت کامل جایگزین کرده و در انتها بر روی عبارت Go در پایین صفحه کلیک کنید.

d2064d358136996bd22421584a7cb33e:trd7TvKHx6dMeoMmBVxYmg0vuXEA4199

سپس مجددا صفحه ورود به سایت را باز کنید و در فیلد کلمه عبور عبارت secret را وارد کنید. 

پس از ورود حتما نسبت به تغییر کلمه عبور مدیریت سایت جوملا اقدام کنید. روش تغییر کلمه عبور کاربری

 

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟