معرفی سایت GTMETRIX جی تی متریکس

تمامی مدیران سایت و یا طراحان وب سایت تمایل به نمایش وب سایت خود در بهترین حالت ممکن بر روی تمامی مرورگرهای رایج با سرعت بالا و بهینه دارند. 

بالا بردن سرعت لود صفحات علاوه بر کم شدن زمان لود صفحات به بالا بردن رتبه سئو سایت شما نیز کمک میکند. 

بالا بردن سرعت لود صفحات با GTMETRIXابزار و وب سایت های مختلفی برای بررسی و نمایش موارد پیشنهادی برای بالا بردن سرعت صفحات در اینترنت در دسترس هستند اما یکی از شناخته شده ترین و بهترین وب سایت ها در این زمینه بی شک وب سایت محبوب GTMETRIX است.

در واقع وب سایت جی تی متریکس یک ابزار بررسی و آنالیز وب سایت است که در نهایت با بررسی موارد مختلف امتیاز نهایی را نیز به سایت شما نمایش میدهد.

روش استفاده از خدمات وب سایت جی تی متریکس بسیار ساده است. کافی است به وب سایت فوق در آدرس https://gtmetrix.com مراجعه و در فیلد Analyze آدرس وب سایت خود را وارد و سپس کلید Enter را فشار دهید.

پس از چند ثانیه وب سایت جی تی متریکس گزارشی از سایت شما را به همراه امتیاز با توجه به آنالیز نمایش میدهد. امتیاز A و B برای یک وب سایت عالی و امتیاز C نیز قابل قبول است اما امتیازات D , E , F و غیره بهتر است توسط برنامه نویس و یا طراح وب سایت آشنا به CSS و Java بازبینی و بهینه سازی شود.

یکی از مسائل مهم در کسب امتیاز بهتر در سایت GTMETRIX در کنار بهینه سازی کدهای سایت استفاده از تصاویر با سایز مناسب است. دقت کنید همیشه تصاویر مورد نظر برای استفاده در وب سایت را تا حد ممکن با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند PhotoShop در کمترین ظرفیت ممکن ذخیره کنید. 

همانطور که در مطلب بالا اشاره شد کسب امتیاز در سایت GTMETRIX به عوامل زیادی بستگی دارد اما برای دریافت نمره مناسب حتما بایستی وب سایت شما از نظر کدهای برنامه نویسی بهینه شود. در صورت تمایل به بهینه سازی کدهای وب سایت خود با ما تماس بگیرید تا پس از بررسی سایت شما هزینه به شما اعلام شود. 

 

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟