بهترین وب سایت های freelance سال 2022

هوشمندانه در منزل کار کنید و با استفاده از مهارت های خود درآمد مناسبی از سایت های فریلنسر دریافت کنید.

بهترین سایت فریلنسرمعرفی بهترین سایت های فریلنسری در سال 2022

Upwork

یکی از بهترین سایت های فریلنسری برای پیدا کردن کار بدون توجه به این که چه نوع فریلنسری هستید. کسانی که در زمینه توسعه وب ، طراحی گرافیک ، پشتیبانی سایت و حتی نویسندگی مهارت دارند میتوانند در این سایت پروژه دریافت کنند. تعداد پیشنهادات کاری این سایت بسیار بالاست و از مشاغل کوچک تا شرکت های بزرگ به دنبال اسخدام نیرو برای پروژه های کوچک و بزرگ هستند.

امکان دریافت پروژه در این سایت زیاد است.

Designhill

این سایت به کارفرمایانی که به دنبال طراحی آزاد هستند چند راه برای پیدا کردن آنها ارائه میکند. کارفرما میتواند یه مسابقه پروژه ای برای پیدا کردن فریلنسر خلاق ایجاد کند یا میتواند با جستجوی خدمات خاص فریلنسرها را پیدا کند.

مسابقات معمولا جذابیت زیادی برای طراجان ندارد اما همه مسابقات هم بد نیستند و ممکن است از طریق شرکت در مسابقات با یک شرکت بزرگ و معتبر همکار شوید.

Toptal

روند ثبت نام در این سایت ساده نیست و آزمون های ورودی خاصی برای این کار در نظر گرفته شده و از بین هزاران نفر تنها تعداد کمی شانس قبولی دارند اما همین دقت و سخت گیری در تایید اشخاص باعث شده تا نام های بسیار بزرگ در این سایت به دنبال استخدام نیرو باشند.

Linkedin

در هر زمینه ای فعال هستید به شما توصیه میکنم حتما در این سایت پروفایل داشته باشید. از طریق عضویت در این سایت میتوانید با فراد زیادی ارتباط برقرار کنید و با ارسال نمونه کار و بر اساس تخصص کارفرمای جدیدی پیدا کنید.

پس از پست های لینکدین غافل نباشید و همیشه پروفایل خود را بروز نگه دارید.

We Work Remotely

این سایت در هر ماه حدود سه میلیون کاربر فعال دارد که رقم کمی نیست. تعداد آگهی های شغلی در این سایت بسیار بالاست و افراد و شرکت هایی هم که به دنبال طراح هستند با هر ماه حدود سیصد دلار پرداخت کنند تا امکان فهرست کردن موارد مورد نیاز خود را داشته باشند. جالب اینجاست حتی شرکت های بسیار بزرگ مانند گوگل و آمازون هم در این سایت آگهی استخدام دارند.

Dribbble

یکی از محبوب ترین سایت ها برای فریلنسرها با هر تخصص است. داشتن یک پروفایل مناسب در این سایت برای نشان دادن توانایی های خود به مشتریان بسیار مهم است. یک بیوگرافی مناسب بنویسید و بهترین نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید.

Fiverr

مشهوریت این سایت ابتدا به خاطر هزینه های پایین عضویت بود. بسیاری از فریلنسرهای باهوش قیمت های کمتری از برچسب اصلی را در این سایت پیشنهاد میکنند تا با ارائه یک نمونه کار اولیه ارزان بتوانند پروژه های بزرگتری در آینده دریافت کنند.

این سایت پرداخت ها را مستقیما در پلتفرم خود انجام میدهد و بنابراین نگرانی از عدم دریافت پول پس از اتمام کار وجود ندارد.

People Per Hour

این وب سایت با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته خود سعی میکند تا در جفت کردن مشتری و فریلنسر اقدام کند. در این سایت با توجه به این سیستم راحت تر میتوانید کارهای منطبق با مهارت های خود پیدا کنید.

Freelancer

این سایت در جنبه های مختلف کار طراحی پیشنهادات را ارائه میکند. از طراحی گرافیک و لوگو گرفته تا خدمات سئو و مارکتینگ. این طیف گسترده وب سایت فریلنسر را به یکی از بهترین سایت ها در زمینه فریلنس تبدیل کرده. 

امکان جستجو در بین پیشنهادات هم به خوبی تنظیم شده و میتوانید در بین پروژه های با قیمت ثابت ، پروژه های ساعتی ، مسابقات و بخش های مختلف پروژه کاری مناسب را پیدا کنید.

اگر به دنبال کار از راه دور با تنوع پیشنهادات بالا هستید حتما استفاده از سایت freelancer را به شما پیشنهاد میکنم.

 

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟