خرید فالوور قلابی Fake followers به شما صدمه میزند

با استقبال از شبکه های اجتماعی مانند اینستگرام Instagram افزایش تعداد فالوور میتواند در ظاهر به رشد تجارت شما کمک کند. اما دقت داشته باشید فالوور شما بایستی حقیقی باشد.

خرید فالوور قلابیامروزه وب سایت های زیادی کسب و کار جدیدی برای خود راه انداختند و آن افزایش فالوور در ازای دریافت وجه است. به صورت میانگین بابت هر دلار دریافتی تضمین دریافت حدود ده فالوور واقعی به شما داده میشود اما آیا این حقیقت دارد؟

طبق آمار در حدود بیست میلیون اکانت اینستگرام قلابی وجود دارد و این آمار در برخی از شبکه های اجتماعی دیگر به هشتاد میلیون اکانت قلابی هم میرسد.

اگر واقع گرا باشیم ممکن است بسیاری از افراد مشهور مانند هنرمندان ، ورزشکاران و یا صاحبان برند هم برای بالا بردن تعداد فالوور از روش های بالا استفاده کرده باشند.

اما اینجا یک سئوال مهم مطرح میشود. چگونه میتوانیم فالوورهای جعلی را شناسایی کنیم؟

با توجه به مراحل ثبت نام ساده در شبکه های اجتماعی یافتن اکانت های قلابی کار ساده ای نیست. اما معمولا تعداد پست اکانت های قلابی بسیار محدود و با فواصل زمانی بالاست.

در عین حال جمع آوری تعداد زیادی فالوور یک شبه اتفاق نمی افتد. در بسیاری از اکانت های قلابی کاربر مورد نظر تعداد زیادی فالو انجام داده و با توجه به پست های محدود تعداد زیادی هم فالوور دارد.

اگر شما به یک اکانت مراجعه کردید که در طول هر روز و یا هر هفته تعداد بالایی فالوور به آن اضافه میشود بایستی به فالوور های قلابی فکر کرد!

در عین حال در اکانت های قلابی هیچ تعادل و منطقی در زمینه سلایق وجود ندارد. کاربر جعلی همه چیز را فالو میکند و بنابراین یکی از روش های تشخیص فالوور قلابی بررسی علایق است. در واقع وب سایت های شبکه های اجتماعی نیز از معماری و روبات های هوشمند برای شناسایی و حذف اکانت های قلابی با این روش استفاده میکنند اما با توجه به تعداد بسیار بالای کاربران شناسایی کاربران قلابی و حذف همه آنها ناممکن است.

فرض کنیم اکانت شما دارای ده هزار دنبال کننده باشد. در این حالت در هر پست شما بایستی حداقل ده درصد این اشخاص نسبت به لایک پست شما اقدام کنند. اگر در یک اکانت تعداد کاربران بسیار بالا مشاهده کردید اما تعداد متوسط لایک با توجه به فرمول ده درصدی کمتر بود بایستی به خرید فالوور قلابی در اکانت فوق شک کنید.

فالوورهای قلابی هیچ مشارکتی در پست ها ندارند و تنها اکانت فوق در ابتدا توسط آنها دنبال شده است.

دقت داشته باشید خرید فالوور قلابی از نظر شبکه های اجتماعی نقض قانون تلقی میشود و احتمال بسته شدن حساب کاربری شما وجود دارد.

بسیاری از فروشندگان فالوور ادعا میکنند که افراد حقیقی نسبت به فالو کردن اکانت شما اقدام خواهند کرد اما هیچوقت نبایستی گول این شعارها را بخورید. سعی کنید تا در اکانت خود نسبت به ارائه مطالب مفید اقدام کنید و به مرور زمان فالوورهای واقعی جذب کنید.

در واقع شما با خرید فالوورهای قلابی به کسب و کار و اعتبار خود لطمه میزنید.

فرض کنید شما تعداد زیادی فالوور قلابی از شخصی خریداری میکنید و به هر دلیل شخص مورد نظر در ادامه از فعالیت منصرف شود و یا وب سایت اصلی شبکه اجتماعی به جعلی بودن اکانت های فوق پی برده و آنها را حذف کند. در این حالت ناگهان تعداد زیادی از فالوورهای شما در مدت زمان کوتاهی حذف و اکانت شما با مشکل مواجه خواهد شد.

در عین حال خرید فالوور قلابی مشارکت واقعی در حساب کاربری شما را نیز مختل خواهد کرد. زمانی که شما فالوورهای قلابی داشته باشید در تعامل و پاسخ به نظرات کاربران واقعی با مشکل مواجه خواهید شد و به مرور از تعداد دنبال کنندگان واقعی شما کم خواهد شد.

در آخر باز هم به محتوای خوب تاکید میشود. با ارائه پست های مناسب با مطالب غنی سعی کنید فالوورهای واقعی داشته باشید.

 

برچسب ها: مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟