اکستنشن (ملحقات) مناسب برای طراحان سایت در کروم

مرورگر کروم یکی از محبوبترین نرم افزارهای مرورگر اینترنتی در حال حاضر بشمار میرود.

در حال حاضر تعدادی اکتنشن مناسب برای نیازهای طراحان وب سایت نیز برای این مرورگر محبوب منتشر شده است که در ادامه برخی از آنها را معرفی میکنیم.

البته قبل از معرفی لازم است به این مسئله اشاره کنیم که تعداد ملحقات مرورگر فایرفاکس در حال حاضر به مراتب بیشتر و متنوع تر از ملحقات مرورگر کروم است که یکی از دلایل این مسئله عمر و قدمت بیشتر مرورگر فایرفاکس است.

Font Playground

فونت ها همیشه نقش مهمی در طراحی صفحات وب ایفا میکنند. این بسته نصبی به شما این اجازه را میدهد تا انواع فونت های گوگل را بر روی سایت خود آزمایش کنید و نهایتا فونت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. شما میتوانید سایز ، نوع فونت و یا رنگ فونت ها را نیز بر روی صفحه مورد نظر به صورت پیش نمایش مشاهده نمایید و این مسئله در وقت شما بسیار صرفه جویی خواهد کرد.

Font Playground

What Font

با استفاده از این بسته شما میتوانید نام فونت مورد نظر را بر روی صفحه وب پیدا کنید. ممکن است شما از فونتی بر روی یک وب سایت خوشتان بیاید اما نام آن را ندانید. با استفاده از این بسته به راحتی نام فونت ها در صفحات وب به شما نمایش داده میشوند.

What Font

Yslow

این ابزار سرعت لود شدن صفحه وب سایت شما را اندازه گیری کرده و به شما نمایش میدهد. سرعت بارگذاری صفحات وب سایت برای کاربران و همچنین گوگل بسیار مهم است و باید صفحات خود را تا حد امکان کم حجم طراحی کنید تا با بالاترین سرعت لود شده و نمایش داده شوند.

Yslow

Web Developer

اگر تا به حال این افزونه را بر روی مرورگر کروم خود نصب نکردید بعد از نصب آن به این فکر خواهید کرد که چگونه بدون این افزونه تابحال زندگی میکردید!! این افزونه مجموعه ای بسیار کاربردی از ابزار گوناگون و مناسب برای طراحان وب سایت را به صورت یکپارچه در اختیار شما قرار میدهد.

Web Developer

Web Developer checklist

این ابزار به طراحان وب سایت در مورد کسب اطلاعات درباره تنظیمات SEO یک صفحه وب سایت اطلاعات مفیدی را ارائه میکند.

Web Developer checklist

DevTools Autosave

با استفاده از این افزونه تمامی تغییراتی را که در کد اصلی صفحات اعمال میکنید به صورت آنی بر روی سرور اصلی ذخیره میشود.

DevTools Autosave

Instant Wireframe

این ابزار به طراحان وب سایت کمک میکند تا فریم بندی اصلی صفحه وب را مشاهده کنند.

Instant Wireframe

 

برچسب ها: مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟