طراحی سایت تجاری و شرکتی

طراحی سایت تجاری و شرکتیوب سایت های تجاری و شرکتی معمولا وب سایت هایی هستند که برای پشتیبانی تجاری سازمان ها و شرکت ها طراحی و آماده میشوند.

بازدیدکنندگان این قبیل وب سایت ها مشتریان بالقوه و فعلی سازمان یا شرکت هستند. دسته دوم بازدیدکنندگان این قبیل وب سایت ها شامل سرمایه گذاران قبلی و یا جدید هستند. حتی کارکنان فعلی شرکت نیز میتوانند در این دسته قرار گیرند. دسته سوم بازدیدکنندگان وب سایت های شرکتی و تجاری میتواند وب سایت های دایرکتوری ، سایت های خبری و یا حتی شرکت های رقیب باشند.

حال با داشتن مجموعه ای از انواع بازدیدکنندگان میتواند اهداف زیر را برای این گونه وب سایت ها در نظر گرفت:


توزیع و به نمایش قرار دادن اطلاعات اصلی - سایت برای انتشار و نمایش اطلاعات درباره محصولات و یا خدمات شرکت بکار میرود.
پشتیبانی خدمات و یا محصولات - قسمت هایی از وب سایت ممکن است برای فراهم کردن اطلاعات خاصی باشد تا به کاربران و مشتریان این امکان را بدهد که بصورت موثر و بهتر از خدمات و محصولات شرکت استفاده کنند.


برقراری ارتباط با سرمایه گذاران جدید - یک شرکت عمومی معمولا همواره از سرمایه گذاران جدید استقبال میکند. ممکن است وب سایت یک شرکت بخشی را نیز برای نمایش اطلاعات مربوط به وضعیت مالی فعلی و یا فرصت های سرمایه گذاری در شرکت بکار رود.


روابط عمومی آنلاین - بسیاری از شرکت ها این روزها از وب سایت استفاده میکنند تا اطلاعات را برای سازمان ها و شرکت های مختلف جمع آوری و توزیع کنند.


استخدام و جذب نیروی کار جدید از طریق وب سایت - اکثر وب سایت های شرکتی بخشی را در سایت برای فرصت های شغلی و استخدام نیروی جدید بکار میبرند.


تجارت الکترونیکی - رشد رو به جلو و سریع وب سایت ها در کنار بستر مناسب تجارت الکترونیکی این اجازه را به شرکت ها میدهد تا بصورت آنلاین تجارت کنند. بسیاری از سرویس های مورد نیاز برای تجارت آنلاین مانند سفارش دادن محصول یا خدمات ، جستجوی هوشمند ، پیگیری وضعیت سفارش ، مطالعه نظریات خریداران قبلی و ....


در کل میتوان این طور عنوان کرد که هدف از راه اندازی یک وب سایت شرکتی و یا تجاری این است که به کاربر به طریقی خدمت کند که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم به شرکت سود برسانند. در کل هدف از راه اندازی و انتشار یک وب سایت شرکتی یا تجاری این است که مردم و مخاطبان را جمع آوری کند تا بتواند محصول و یا خدمات شرکت را به آنها ارائه دهد.


شما میتوانید جهت انتخاب مناسب بسته مورد نظر خود ، امکانات و ویژگی های بسته های طراحی وب سایت داینامیک را به همراه هاست و دامنه رایگان در این بخش مشاهده نمایید.

 

برچسب ها: طراحی سایت شرکتی, مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟