معرفی بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو

نرم افزارهای رایگان و تجاری فراوانی برای طراحی آرم و لوگو در بازار وجود دارند که در ادامه به معرفی محبوب ترین نرم افزارها در این زمینه میپردازیم.

طراحی لوگوی مناسب تجاری نقش مهمی در معرفی و ماندگاری کسب و کار و نام تجاری شما در ذهن مخاطبین دارد و در واقع لوگو روشی سریع برای انتقال نوع کسب و کار و خدمات شما به ذهن مخاطب است.

مسلما اولین توصیه در طراحی لوگو مراجعه به افراد متخصص در این زمینه است اما امروزه نرم افزارهای زیادی در بازار وجود دارند که به شما در طراحی لوگوی مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین با کمترین هزینه کمک میکنند.

اگر شما فردی تازه کار در زمینه گرافیک کامپیوتری هستید استفاده از نرم افزارهای مخصوص طراحی لوگو به شما پیشنهاد میشود. این دسته از نرم افزارها با ارائه مراحل به صورت قدم به قدم شما را در طراحی لوگو دلخواه یاری میدهند اما در صورتی که با نرم افزارهای گرافیکی حرفه ای تر مانند فوتوشاپ و یا کورل آشنایی دارید استفاده از نرم افزارهای فوق با توجه به امکانات بسیار گسترده ای که در اختیار شما قرار میدهند توصیه میشود.

Adobe Illustrator

مشاهده وب سایت اصلی محصول

این نرم افزار یک ابزار طراحی گرافیک برداری با ابزار و امکانات فراوان است که به طراحان مسلط به این نرم افزار امکان طراحی لوگو و آرم به صورت کاملا حرفه ای را ارائه میکند. مجموعه متنوعی از انواع قلم ، جلوه های گرافیکی ، رنگ بندی های متنوع و دیگر ابزار در این نرم افزار وجود دارند و در کنار این امکانات در نسخه جدید امکان بهره گیری از ویژگی های مانیتورهای لمسی نیز در این نرم افزار در نظر گرفته شده است.

اگر برای اولین بار در محیط این نرم افزار وارد شوید ممکن است ابزار و امکانات فراوان آن شما را کمی گیج کند بنابراین استفاده از این نرم افزار تنها برای کاربرانی که آموزش های استفاده از آن را مطالعه کردند توصیه میشود. یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار امکان دریافت فایل نهایی برای ادامه کار در سایر نرم افزارهای این شرکت مانند فوتوشاپ و یا Creative Cloud است.

نرم افزار Adobe Illustrator

Adobe Photoshop

مشاهده وب سایت اصلی محصول

بدون شک نرم افزار فوتوشاپ درخشان ترین نرم افزار در زمینه ویرایش تصویر است که کاربران از مبتدی تا حرفه ای با استفاده از ابزار آن قادر به ایجاد و ویرایش تصاویر دلخواه خود هستند. با توجه به رواج این نرم افزار با کمی جستجو در اینترنت آموزش های ویدیویی فراوانی از مبتدی تا پیشرفته به زبان های مختلف وجود دارند که در زمان کوتاهی به شما در یادگیری و استفاده از امکانات بی نظیر این نرم افزار یاری خواهند رساند.

البته دقت داشته باشید برای یادگیری ابتدایی این نرم افزار بایستی حداقل پانزده تا بیست ساعت مفید وقت اختصاص دهید تا پس از آن قادر به استفاده از ابزار اصلی نرم افزار باشید.

نرم افزار Adobe Photoshop

Corel Draw

مشاهده وب سایت اصلی محصول

یکی دیگر از نرم افزارهای مناسب برای طراحی لوگو بر اساس سیستم برداری نرم افزار Corel Draw است. با توجه به ابزار مناسب این نرم افزار برای طراحی لوگو و آرم تجاری شما قادر به ایجاد لوگوهایی خیره کننده خواهید بود. همچنین با جستجو در اینترنت تعداد زیادی فایل های لوگو آماده برای این نرم افزار وجود دارند که با اعمال کمی تغییرات در نرم افزار امکان ایجاد لوگو جدید دلخواه شما را خواهند داشت.

نرم افزار Corel Draw

Jeta Logo Designer

مشاهده وب سایت اصلی محصول

برای افراد مبتدی و تازه کار استفاده از این نرم افزار برای ایجاد لوگو و آرم پیشنهاد میشود. این نرم افزار سریع و قابل اعتماد با امکانات مناسب حتی کاربران حرفه ای را نیز راضی خواهد کرد. در محیط نرم افزار دسترسی به حدود پنج هزار آیکون و فایل وکتور و حدود چهارصد لوگو آماده در زمینه های مختلف وجود دارد که قطعا شما را در طراحی یاری خواهد داد.

طراحی لوگو Jeta Logo Designer

Apple Motion

مشاهده وب سایت اصلی محصول

شرکت اپل با معرفی این محصول به علاقمندان خود امکان ایجاد تصاویر با جلوه های بصری دو بعدی و همچنین سه بعدی را با ابزار و امکانات فراوان برای ویرایش و بهینه سازی تصاویر ارائه کرده است. پشتیبانی استفاده از دو مانیتور همزمان و قرارگیری صحیح ابزار در منوها استفاده از این نرم افزار را برای افراد آماتور و حرفه ای به یک میزان لذت بخش کرده و برای راحتی بیشتر بانک فایل های آماده با محتوای متنوع و تعداد بالا نیز در اختیار کاربران این نرم افزار قرار دارد.

Apple Motion نرم افزار

Logomaker

مشاهده وب سایت اصلی محصول

یکی از ارزان ترین و در عین حال کاربردی ترین نرم افزارهای موجود در زمینه طراحی لوگو این نرم افزار است. شما برای طراحی شش لوگو ابتدایی در این نرم افزار نیازی به خرید نرم افزار ندارید و با استفاده از کتابخانه متنوع نرم افزار امکان طراحی لوگو دلخواه با کمک فایل های موجود در این بانک را خواهید داشت. نتیجه کار با این نرم افزار شما را شگفت زده خواهد کرد و در کمتر از بیست دقیقه لوگو شما در این نرم افزار آماده استفاده خواهد بود.

 نرم افزار Logomaker

LogoSmartz Logo Design Software

مشاهده وب سایت اصلی محصول

یک نرم افزار برای افراد مبتدی تا با استفاده از راهنمای گام به گام در کوتاه ترین زمان ممکن لوگوی دلخواه خود را طراحی کنند.

نرم افزار LogoSmartz Logo Design Software

Summitsoft Logo Design Studio

مشاهده وب سایت اصلی محصول

اگر از استفاده نرم افزارهای سنتی و قدیمی طراحی لوگو خسته شدید به شما استفاده از این نرم افزار توصیه میشود. تیم پیشتیبانی نرم افزار به صورت مستمر در حال بروزرسانی بانک لوگوهای آماده قابل استفاده در نرم افزار هستند و در طول پانزده سال عرضه با اتکا به تیم توسعه قوی این نرم افزار تبدیل به یکی از قوی ترین نرم افزارهای تخصصی طراحی لوگو در بازار شده است.

نرم افزار تخصصی طراحی لوگو Summitsoft Logo Design Studio

Quick Logo Designer

مشاهده وب سایت اصلی محصول

همانطور که از اسم نرم افزار مشخص است با استفاده از این نرم افزار به سرعت امکان ایجاد لوگوی دلخواه خود را خواهید داشت. در کنار سرعت بالای مراحل ایجاد لوگو در نرم افزار یکی از مزایای دیگر پایین تر قیمت برای این نرم افزار در بین سایر نرم افزارهای موجود در زمینه طراحی لوگو در بازار است. در این نرم افزار بیش از دو هزار لوگو آماده در کنار سیصد فونت متنوع و همچنین حدود چهارهزار آیکون قابل استفاده در دسترس شماست.

نرم افزار Quick Logo Designer

DesignWorkz Logo Creator

مشاهده وب سایت اصلی محصول

ساده ترین نرم افزار برای افراد مبتدی. با استفاده از این نرم افزار در کمتر از ده دقیقه لوگو دلخواه خود را تهیه کنید.

نرم افزار DesignWorkz Logo Creator

LogoYes

مشاهده وب سایت اصلی محصول

امکانات عالی برای طراحی لوگو شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ. یکی از ویژگی های اصلی در این نرم افزار توجه بیش از حد به جزئیات و عناصر تشکیل دهنده لوگو است.

نرم افزار طراحی لوگو LogoYes

Elica

مشاهده وب سایت اصلی محصول

یکی از بهترین نرم افزارها برای ایجاد لوگو به صورت سه بعدی.

نرم افزار ساخت لوگو سه بعدی Elica

Sothink Logo Maker

مشاهده وب سایت اصلی محصول

طراحی سریع لوگو با استفاده از نرم افزار امکان پذیر است. اصولا نرم افزار برای افراد آماتور طراحی شده و امکانات حرفه ای چندانی در اختیار شما قرار نمیدهد.

نرم افزار Sothink Logo Maker

AAA Logo – Logo Creation Software

مشاهده وب سایت اصلی محصول

این نرم افزار در حالت نسخه ابتدایی به صورت رایگان از سایت اصلی قابل دانلود و استفاده است. با استفاده از این نرم افزار امکان ایجاد لوگو با وضوح بالا در اختیار شما قرار میگیرد.

طراحی لوگو AAA Logo – Logo Creation Software

Laughing Birds Software

مشاهده وب سایت اصلی محصول

ابزار ایجاد لوگو به صورت آنلاین و رایگان. در صورتی که نیاز به طراحی لوگو در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید حتما به این وب سایت سری بزنید.

طراحی لوگو آنلاین Laughing Birds Software

 

برچسب ها: مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟