ماژول RokSprocket نمایش اخبار در سیستم مدیریت محتوا Joomla

ممکن است شما نیاز داشته باشید تا در وب سایت خود آخرین اخبار و یا مطالب اضافه شده به مجموعه ای مشخص را به صورت خلاصه در بخشی از قالب وب سایت خود نمایش دهید.

ماژول های مختلفی برای جوملا وظیفه نمایش آخرین اخبار را بر عهده دارند اما یکی از بهترین موارد در این میان ماژول RokSprocket است.

در ادامه امکانات این ماژول را با هم مرور میکنیم.

 

ظاهر کاربری مناسب با امکانات فراوان

ماژول RokSprocket دارای تنظیمات فراوانی بوده ولی با استفاده از پانل کاربرپسند خود موفق شده تا این تنظیمات نسبتا پیچیده را به ساده ترین شکل ممکن در اختیار مدیر سایت قرار دهد.

اساس بخش مدیریت این ماژول بر اساس سیستم آژاکس طراحی شده و این امکان را به مدیر سایت میدهد تا به صورت داینامیک و استفاده از ویژگی هایی مانند Drag & Drop اطلاعات این ماژول را مدیریت کند.

ماژول RokSprocket 

 

حالت های متنوع در نمایش اطلاعات ماژول

ماژول RokSprocket حالت های متنوعی را برای نمایش اطلاعات در نظر گرفته و مدیر سایت امکان انتخاب بهترین حالت نمایش را با توجه به نیاز و سلیقه شخصی و همچنین نوع قالب مورد استفاده در سایت دارد.

همچنین هر یک از حالت های نمایش اطلاعات نیز به صورت جداگانه و اختصاصی دارای تنظیمات نمایش خاص خود میباشد.

 ماژول نمایش اخبار جوملا

 

امکان انتخاب منبع اصلی اطلاعات از K2 ، مطالب پیشفرض جوملا و حالت شخصی سازی شده

ماژول RokSprocket به شما این امکان را میدهد تا در صورت تمایل از کامپوننت K2 برای نمایش اخبار در وب سایت خود بهره ببرید. کامپوننت K2 با توجه به ویژگی ها و امکانات خاص خود بهترین گزینه برای وب سایت های خبری میباشد. دقت داشته باشید این کامپوننت در کنار امکانات خود از پیچیدگی بیشتری در تنظیمات برخوردار است و بنابراین برای وب سایت های عادی (غیر خبری) استفاده از کامپوننت K2 توصیه نمیشود.

 کامپوننت K2

 

 

در ادامه آموزش ویدیویی روش کار با ماژول RokSprocket در اختیار شما قرار میگیرد.

برچسب ها: آموزش جوملا سه

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

بسته راه اندازی وب سایت

  • 1