دانلود آیکون شبکه های اجتماعی

 

امروزه شبکه های اجتماعی نقش مهمی در اطلاع رسانی به مشتریان یک مجموعه ایفا میکنند.

در صورتی که شما نیز در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستگرام و یا آپارات عضو هستید ممکن است مایل باشید تا آدرس های دسترسی به صفحه مجموعه خود را در وب سایت نیز نمایش دهید تا بازدیدکنندگان را به بازدید و عضویت در شبکه های اجتماعی مجموعه ترغیب کنید.

برای فعال سازی آیکون دسترسی به صفحات خود در شبکه های اجتماعی در سایت جوملا مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا از طریق لینک دسترسی زیر نسبت به دانلود آیکون های گرافیکی اقدام نمایید. در صورت تمایل میتوانید آیکون های دلخواه خود را نیز به جای آیکون های موجود استفاده کنید. دانلود آیکون شبکه های اجتماعی

پس از دانلود فایل زیپ شده را بر روی هارد کامپیوتر خود بازگشایی Extract نمایید.

سپس از بین فایل های موجود در فولدر بازشده آیکون دلخواه را بر روی هاست وب سایت خود منتقل نمایید. برای اطلاع از روش انتقال فایل تصویری به هاست آموزش زیر را مشاهده نمایید.

روش ایجاد فولدر تصاویر

سپس نوبت به انتخاب موقعیت مناسب برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در وب سایت است. با استفاده از آموزش زیر موقعیت مناسب در قالب خود را پیدا کنید.

روش مشاهده و پیدا کردن موقعیت ماژول ها در قالب وب سایت

پس از آنکه موقعیت مناسب برای نمایش ماژول را با استفاده از آموزش بالا انتخاب کردید بایستی در موقعیت مورد نظر یک ماژول جدید ایجاد کنید. دقت داشته باشید ماژول را بایستی به روش دستی در وب سایت ایجاد کنید.

برای اطلاع از روش ایجاد ماژول دستی در وب سایت آموزش زیر را مشاهده نمایید.

روش ایجاد ماژول دستی

ممکن است ماژولی که شما مایل به نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در آن هستید از قبل در وب سایت شما وجود داشته باشد و شما مایل باشید اطلاعات موجود در آن را به سلیقه خود ویرایش نمایید. بدین منظور از آموزش زیر برای ویرایش ماژول های سایت بهره بگیرید.

مدیریت ماژول ها

در هر دو حالت ایجاد ماژول جدید و یا ویرایش ماژولی که از قبل وجود دارد پس از ورود به حالت ویرایش ماژول در محل مورد نظر برای نمایش آیکون دسترسی به شبکه اجتماعی یک بار کلیک کنید تا علامت ویرایشکر متن در موقعیت مورد نظر فعال شود.

سپس از منوهای بالای بخش ویرایش بر روی آیکون "تصویر" کلیک کنید.

 درج تصویر آیکون در ماژول جوملا

پس از کلیک بر روی آیکون تصویر از پنجره باز شده آیکون دلخواه را که در مراحل قبلی بر روی سرور آپلود کردید انتخاب کرده و بر روی آیکون درج کلیک کنید.

انتخاب تصویر آیکون مورد نظر در جوملا

در مرحله بعدی ابتدا آیکون درج شده را با یک بار کلیک انتخاب کنید و سپس از منوهای ابزار بالا بر روی عبارت Insert/Edit Link یکبار کلیک کنید.

لینک دادن به تصویر در جوملا

در پنجره نمایش داده شده در بخش URL آدرس نمایش صفحه خود در شبکه اجتماعی را به صورت کامل وارد کنید. دقت داشته باشید آدرس شما بایستی حتما با عبارت http و یا https آغاز شده باشد. برای جلوگیری از بروز اشتباه بهتر است وارد صفحه خود در شبکه اجتماعی مورد نظر شوید و سپس از بخش آدرس بار بالا کل آدرس را انتخاب و سپس Copy کنید و سپس در بخش URL آدرس را Paste نمایید.

درج آدرس در بخش URL

در نهایت پس از اعمال تغییرات بر روی عبارت "ذخیره و بستن" در ماژول بالا سمت راست کلیک کنید تا تغییرات بر روی ماژول اعمال شوند.

 

برچسب ها: آموزش جوملا سه

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟


بسته راه اندازی وب سایت

  • 1