طراحی سایت رایگان با جوملا

طراحی سایت با جوملاجوملا Joomla یک سیستم مدیریت محتوا CMS رایگان است. چرا باید برای آن مبلغی پرداخت کنیم؟


الف. جوملا در حالت عادی پشتیبانی از طریق ایمیل ندارد و شما بایستی در تالار گفتگو مشکل خود را مطرح نمایید و بعد منتظر پاسخ از طرف دیگر اعضا باشید. گاه ممکن است شما روزها و یا حتی هفته ها منتظر پاسخ بمانید و گاهی حتی ممکن است پاسخی دریافت نکنید. ما به صورت 24 ساعته شما را پشتیبانی میکنیم. شما بابت پشتیبانی هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.


ب. قالب های ظاهری وب سایت جوملا در حالت پیش گزیده جذابیت و زیبایی بصری مناسبی ندارند. شما میتوانید از میان قالب های موجود در وب سایت ما یکی را انتخاب کنید و ما همان قالب را برای شما نصب میکنیم. در صورتی که شما این قالب ها را از سایت های اصلی خریداری کنید تنها بسته نصبی قالب را دریافت خواهید کرد و بایستی لوگو ، مطالب و تصاویر خود را شخصا در قالب تغییر دهید که گاها باعث دردسر و تلف شدن وقت شما خواهد شد. ما تصاویر دلخواه و مرتبط با زمینه فعالیت شما و یا حتی تصاویر ارسالی شما را در قالب وب سایت جایگزین میکنیم و لوگوی شما را نیز در سایت قرار میدهیم. همچنین تا ده صفحه وب سایت شما را نیز به صورت رایگان برای شما در جوملا ایجاد میکنیم.


در صورت تمایل تمامی اطلاعات و صفحات وب سایت شما (بیش از ده صفحه ) با پرداخت هزینه اضافی توسط ما صورت خواهد گرفت.


ج. جوملا بسیاری از امکانات مانند فرم ساز آنلاین ، گالری تصاویر ، فروشگاه آنلاین ،سیستم امنیت Firewall ، سیستم ارسال خبرنامه و ... را به صورت پیش گزیده ندارد و بهترین کامپوننت های جوملا نیز رایگان نیستند و شما بایستی برای خرید هر یک از این کامپوننت ها هزینه جداگانه پرداخت نمایید و خود آن ها را نصب و تنظیم کنید. ما با خرید و در اختیار داشتن لایسنس با امکان استفاده و نصب نامحدود این کامپوننت ها در سایت های مختلف تمامی این کامپوننت ها را در سایت شما نصب میکنیم .


د. شما با استفاده از فیلم های آموزشی آنلاین ما به راحتی کار با بخش مدیریت وب سایت جوملا را فرا خواهید گرفت. باز هم مشکل دارید؟ پشتیبانی ما شما را راهنمایی و به شما کمک میکند.


ن. با خرید هر یک از بسته های ما شما صاحب هاستینگ رایگان یک ساله خواهید شد و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای هاستینگ نخواهید داشت.

 

 

برچسب ها: مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟