عوامل مهم در طراحی سایت آژانس املاک موفق

طراحی سایت آژانس املاکتمامی بازدیدکنندگان وب سایت های آژانس املاک به یکی از دلایل زیر به وب سایت های مشاورین املاک مراجعه میکنند:


• یافتن خانه و یا ملک مورد نظر
• کسب اطلاعات بروز در مورد وضعیت بازار املاک
• تبادل اطلاعات با دیگران در مورد خرید آپارتمان و یا ملک مورد نظر
• کسب اطلاعات درباره مناطق مختلف و استفاده از تجارب سایر کاربران


بهتر است در وب سایت شما چکیده ای از تمامی اطلاعات بالا وجود داشته باشد تا کاربران وب سایت شما اطلاعات کافی را در سایت شما پیدا کنند.
آیا در وب سایت شما طبقه بندی اطلاعات به درستی صورت گرفته است؟ آیا کاربران در سایت شما به راحتی به تمامی اطلاعات دسترسی دارند؟ پاسخ مثبت به تمامی این پرسش ها باعث موفقیت سایت شما خواهد شد. با مشاهده اطلاعات کافی و در دسترس بودن اطلاعات ، کاربر تصمیم میگیرد که آیا با شما همکاری کند یا خیر.


فاکتورهای زیر را در طراحی وب سایت مشاورین املاک همیشه در نظر داشته باشید


طراحی ظاهری مناسب همراه با نمایش ناوبری و لینک های مناسب و در دسترس
مهمترین مسئله در موفقیت و یا عدم موفقیت وب سایت شما در همین نکته نهفته است. کاربران ظرف همان چند ثانیه اول تصمیم میگیرند که آیا در سایت شما باقی بمانند یا خیر؟ یکی از عوامل مهم در این زمینه ظاهر وب سایت شما و همچنین راحتی پیدا کردن بخش ها و لینک های مختلف در سایت شماست. طراحی چشم نواز در کنار اطلاعات مفید و طبقه بندی مناسب باعث میشود تا کاربر در سایت شما باقی بماند و به مرور صفحات و بخش های مختلف سایت شما بپردازد.


استفاده از بخش جستجو قدرتمند
یکی از نکات مهم در هر وب سایت املاک استفاده مفید از بخش جستجو سایت است. شما با استفاده از یک موتور جستجوی املاک قدرتمند میتوانید کاربر خود را در یافتن ملک مورد نظر یاری کنید و در عین حال به محبوبیت سایت خود نیز اضافه کنید.


محتوا و مطالب سایت مفید
ظاهر سایت مناسب و سیستم ناوبری کارآمد مهم هستند اما وب سایت نیاز به محتوا و اطلاعات کافی ، جامع و مفید دارد. وب سایتی که اطلاعات کافی را در خود نداشته باشد قادر به نگاه داشتن کاربر در وب سایت نخواهد بود.

برای تهیه مطالب مفید به مسائل زیر توجه کافی داشته باشید:
• اعلام وضعیت فعلی بازار با ارائه مطالب مفید
• ارائه اطلاعات آماری بروز و واقعی
• تفسیر از وضعیت بازار ملک
• ارائه اطلاعات فایل املاک بروز در سایت
• ارائه تصاویر واقعی از وضعیت ملک مورد نظر (از بخش های داخلی و یا خارجی ملک مورد نظر)


همیشه دقت داشته باشید که ارائه مطالب مفید است که بازدیدکنندگان را به سایت شما جذب میکند. در واقع ارائه مطالب مفید است که مانع رفتن بازدیدکنندگان سایت از وب سایت شما به دیگر سایت ها میشود.


معرفی دقیق مشاورین املاک فعال در مجموعه
بهتر است در کنار مشخصات هر ملک به معرفی مشاور مطلع درباره ملک مورد نظر نیز اقدام کنید. با این کار بازدیدکنندگان وب سایت به درستی میتوانند با املاک مورد نظر تماس بگیرند و اطلاعات کافی و دقیق را در مورد ملک مورد نظر از مشاور ملک به صورت مستقیم دریافت کنند.


شرکت آرمان وب با ارائه بسته مخصوص طراحی وب سایت مشاورین املاک در خدمت شماست. جهت مطالعه جزئیات بسته مشاورین املاک بر روی این قسمت کلیک کنید.

 

برچسب ها: مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟