نکات مهم در نگارش مطالب مناسب وب سایت

نگارش مطلب مفید سایتنگارش صحیح و مناسب مطالب وب سایت سهم مهمی در توجه موتورهای جستجوگر به وب سایت شما و در نتیجه هدایت بیشتر کاربران از سمت موتورهای جستجوگر به وب سایت شما دارد.

دقت داشته باشید که کاربران در اینترنت مانند شکارچی به دنبال مطالب مورد نظر خود هستند. این آیتم مهم دقیقا از نظر موتورهای جستجوگر نیز رعایت میشود پس همیشه در انتخاب عنوان مطالب خود در سایت دقت کافی داشته باشید. سعی کنید در عنوان مطالب وب سایت خود از کلمات کلیدی و عبارات مرتبط با مطلب که احتمال میدهید توسط کاربران در موتورهای جستجو مورد جستجو قرار گیرند استفاده کنید.

به هر میزان که عنوان انتخابی شما مناسب تر باشید توجه موتورهای جستجوگر را بیشتر به خود جذب خواهد کرد. در نگارش مطالب خود دقت کنید در کوتاه ترین حالت ممکن مفهوم و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کاربران خود قرار دهید. معمولا کاربران اینترنتی عجول هستند و نگه داشتن کاربران بر روی صفحات وب سایت کار چندان ساده ای نیست. مطالب خود را کمتر از سیصد کلمه تنظیم نکنید چون گوگل ذاتا به صفحات حاوی کمتر از سیصد کلمه نیز توجه چندانی نمیکند.

با توجه به مطالب بالا سعی کنید موارد مهمتر را در ابتدای مطلب ارائه کنید و در ادامه وارد جزئیات بیشتر مطلب مورد نظر شوید. همیشه در نگارش مطالب خود مخاطب را یک فرد عادی در نظر بگیرید و نوع نگارش را کاملا روشن و تا حد امکان ساده نگاه دارید. نگارش پیچیده و استفاده بیش از حد از کلمات تخصصی باعث از دست رفتن بسیاری از مخاطبین سایت شما خواهد شد. در نگارش متن خود سعی کنید از تیترهای مشخص با نوع فونت و یا اندازه متغیر استفاده کنید و حداقل از یک تصویر در هر مطلب استفاده کنید. استفاده از تصویر مناسب با مطلب نقش مهمی در جذابیت ظاهری وب سایت شما دارد.

پاراگراف ها را تا حد امکان کوتاه در نظر بگیرید و جملات را نیز خیلی طولانی ننویسید. حداکثر تعداد کلمات مناسب برای هر جمله دوازده الی بیست کلمه است. در جملات خود از بکار بردن کلمات غیر ضروری پرهیز کنید و از اصطلاحات عامه پسند در متن خود بهره ببرید. تکرار بیش از حد برخی کلمات نیز نه تنها به شناسایی بهتر توسط گوگل کمکی نمیکند بلکه برعکس عمل کرده و شناسایی صفحات سایت شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

 

برچسب ها: مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟