طراحی سایت هنری و شخصی

طراحی سایت هنری شخصییک وب سایت هنری سایتی است که بیان کننده حالت فرد هنرمند است.

هدف از راه اندازی این نوع وب سایت ها الهام بخشیدن ، روشن نمودن و یا سرگرم کردن شخص بازدیدکننده است.

در برخی موارد ممکن است محصولاتی نیز در وب سایت ارائه شوند. همچنین این گونه وب سایت ها راهی است برای ایجاد ارتباط بین طرفداران و شخص هنرمند.


یک وب سایت شخصی نیز مانند سایت هنری اغلب برای ایجاد ارتباط بین مالک وب سایت و سایر افراد علاقمند به فعالیت شخص است. وب سایت های شخصی حتی ممکن است برای یک خانواده نیز طراحی شود. البته این روزها با رایج شدن وبلاگ ها اکثر کاربران ترجیح میدهند در این قبیل وب سایت ها فعالیت داشته باشند. در وب سایت های شخصی معمولا با طرز فکر و یا عقاید شخص مالک وب سایت آشنا میشوید. این شخص ممکن است استاد دانشگاه ، محقق ، پزشک ، خواننده ، مهندس و یا حتی یک نقاش باشد. در این نوع سایت ها نیز دو ساختار کلی مانند دیگر سایت ها وجود دارد. یکی ساختار منطقی وب سایت و دیگری ساختار فیزیکی. ساختار منطقی صفحات و اطلاعات وب سایت را تعریف میکند و ساختار منطقی پیوند بین صفحات وب سایت را تعریف میکند.


در اکثر وب سایت ها ساختار منطقی وب سایت برای کاربران مهمتر از ساختار فیزیکی آن است. کاربران یک وب سایت زمانی که اطلاعات مورد نظر را در سایت پیدا میکنند ، چندان اهمیت نمیدهند که این اطلاعات به چه صورت طبقه بندی شده اند. در واقع وظیفه شما به عنوان یک طراح وب سایت این است که اطلاعات را به درستی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید تا به راحتی بتوانند اطلاعات را مشاهده کنند.

 

برچسب ها: مقالات عمومی طراحی سایت

نظرات (0)

تا کنون نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟